Hakkımızda

Hakkımızda

Birlikte bebek bakıcılığını şeffaf hale getiriyoruz

Nasıl başladı

Babysits, 2008 yılında Peter van Soldt tarafından kuruldu. Aile üyelerinin ve yakın arkadaşlarının ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli, güvenilir bir bebek bakıcısı bulmak için uğraştığını fark etti ve bunun bir çözümü olması gerektiğini düşündü. Babysits işte bu nedenle kuruldu. İster yabancı bir dadı, ister hafta sonları için esnek bir bebek bakıcısı veya özel çocuklarla çalışma deneyimi olan bir bebek bakıcısı, tüm çocuk bakımı ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz çevrimiçi bir platform.

Misyon

Babysits, çocuk bakımına ihtiyaç duyan ailelerin hayatlarını kolaylaştırmak, ebeveynlerin içinin rahat olmasını sağlamak ve ailelerine en iyi uyan bakıcıları bulmalarına yardımcı olmak için var. Misyonumuz, toplulukları çocuk bakımı konusunda güçlendirmektir. Şu anda Babysits, neredeyse her kıtada 4 milyondan fazla üyeye ulaştı ve aileleri her gün çocuk bakımı konusunda destekliyor.

Ekibimizle tanışın

Babysits üzerinden çocuklarım için bir Süper Bakıcı buldum ve kendi deneyimlerimden öğrendiklerimi platformu geliştirmek için kullanıyorum.

-Peter van Soldt-

Babysits, güvenli, erişilebilir ve uygun fiyatlı çocuk bakımı için çalışan motive bir ekipten oluşur. Şeffaflığa ve sürekli iyileştirmeye son derece değer veriyoruz. Babysits'in mümkün olduğunca üye dostu olmasını sağlamak için platformu arkadaşlarımız ve aile üyelerimizle birlikte biz de kullanıyoruz! İster bebek bakıcısı olarak yan bir iş olsun ister kendi çocuklarımız için bebek bakıcısı bulmak olsun, bu deneyim platformda mümkün olan en iyi iyileştirmeleri sağlamamıza yardımcı olur.

Değerlerimiz

Güvenlik
Güvenlik

Güven ve emniyet en önemli önceliklerimizdir. Platformu üyelerimiz için olabildiğince güvenli hale getirmek için ek önlemler alıyoruz.

Daha fazla bilgi edin
Şeffaflık
Şeffaflık

Üyelerimize mümkün olan en iyi kararları verebilmeleri için ihtiyaç duydukları tüm bilgileri sağlayan açık, dürüst ve anlaşılır bir platform olduğumuza inanıyoruz.

Doğayı koruma
Doğayı koruma

Babysits çocukların geleceğini önemser! Bu nedenle gelirimizin bir kısmını atmosferdeki CO2'yi temizlemeye ayırdık.

Daha fazla bilgi edin
Kapsayıcılık
Kapsayıcılık

Herkes Babysits'e katılabilir ve ırkı, cinsiyeti, dini, tercihleri ne olursa olsun çocuk bakıcısı veya çocuk bakımı işi bulabilir.

Mahremiyet
Mahremiyet

Babysits, verilerinizin gizliliğine gerçekten önem verir ve kişisel verilerinizi yalnızca gerekli olduğunda işler.

Daha fazla bilgi edin

Dünya çapında tüm ailelere yardım ediyoruz

Çocuk bakıcıları, aileler ve uluslararası bir ekip ile büyüyen küresel bir topluluk

5.000.000+
Üye
28.500+
Şehir
90+
Ülke

Hangi roldesiniz?

Safety

Aileler

İnternette güvenilir bir bebek bakıcısı bulmak zor olabilir. İşte burada Babysits devreye giriyor. Çocuklarınızın emin ellerde olduğundan şüpheniz olmasın diye şeffaf bir platform sağlıyoruz.

Esnek bir bebek bakıcısı, iki dil bilen bir dadı, özel çocuklarla deneyimli biri, çocukları okuldan alacak bir bakıcı vb. Babysits'de tüm ihtiyaçlarınıza göre biri var!

Safety

Çocuk bakıcıları

Kendi işinizin patronu olmayı, kendi çalışma saatlerinizi ve ücretinizi kendiniz belirlemeyi seviyor musunuz? Çocukları gerçekten seviyor ve hem çocuklarla ilgili biraz deneyim hem de biraz ekstra para mı kazanmak istiyorsunuz?

Babysits topluluğu, çocuklarla oynamayı sevenler, öcü-cee oynayanlar, bebek bezi değiştirenler, sinir krizi önleyenler, ödev yardımcıları veya yastıktan ev yapanlar için mükemmel bir yerdir!

Safety

Çocuklar

Çocukların güvenliği ve rahatı daima birinci önceliğimizdir. Bu nedenle ebeveynlerin endişelerini ortadan kaldırmak için resmi kimlik doğrulaması, değerlendirmeler, referanslar ve daha pek çok önlem alıyoruz.

Ek olarak, topluluk kaynaklarımız arasında çocuk bakımı tavsiyeleri, kendin yap el işleri, tarifler ve çocuklarla kaliteli zaman geçirmek için aktiviteler yer alıyor.

Daima, doğru olanı doğru şekilde yapmak için çalışıyoruz.

Beni kaydet!